ČLŽ • 7. kolo
Vychýlená muška a překvapivě kvalitní soupeř
Na domácím hřišti jsme tentokrát přivítali soupeře ze dna tabulky, který se překvapivě prezentoval kvalitním fotbalem. A když jsme, zejména v prvním poločase, neproměnili spoustu šancí, přinutil nás bojovat až do konce.
SO 05.09.2015  |  11:45  |  Písek Česká liga U14
FC Písek
3:1
(2:1)
FC Rokycany

Branky:  13. a 26. Kortan, 51. Řezáč – 33. Nový.

Rozhodčí:  Cihlář – Třeštík, Plaček.
ŽK: 1:0 (Kotrba).
Diváci:  50

FC Písek: Hejl (36. Lalák) – Štěpka (53. Brat), Stejskal, Kulík, Kotrba – Souček, Bečvář T. (36. Nosek), Vojík, Kortan – Stropnický (36. Řezáč), Šourek (53. Hejný).

FK Viktoria Žižkov:  Macek – Bušta, Rybař, Janota J., Kožíšek – Buranský (53. Michálek), Ryba, Nový (50. Cibulka) – Bartovský, Janota L., Bouda (60. Jílek).

Komentář tenéra

Miroslav Grobár (FC Písek): Soupeř z Rokycan se prezentoval ve velice dobrém fotbalovém světle. Snažil se hrát s míčem, kombinačně a několikrát nepříjemně ohrozil naši branku. Přesto jsme, zejména v prvním poločase, určovali tempo hry a nedokázali jsme proměnit ani ty nejvyloženější šance. Naštěstí se dvakrát prosadil individuálně Kortan a vedli jsme 2:0. Těsně před poločasem jsme nezachytili průnikovou přihrávku hostí a následný centr, díky nepokrytému hráči, skončil v naší síti. Do druhé půle jsme poslali čerstvé hráče a povedlo se nám zvýšit Řezáčem na 3:1. Konec utkání už jsme pohlídali a soupeře ke korekci výsledku nepustili.Ve středu nás čeká jeden z nejlepších týmů soutěže, velmi silný celek Táborska.