ČLŽ • 9. kolo
Další lekce
Celý zápas jsme neměli dostatečnou kvalitu k překonání napadajících hráčů soupeře na naší polovině. Tempo podalo výborný výkon a jednoduchostí a rychlostí procházelo naší obranou jako nůž máslem.
NE 04.10.2015  |  11:45  |  Písek Česká liga U14
FC Písek
3:6
(2:2)
FC Tempo Praha

Branky:  15. Petr, 22. Šourek, 68. Stropnický - 11. Lytvyn, 14. a 55. Shashkin, 46. Sochor, 52. Mirovský, 55. Novák.

Rozhodčí:  Makovička – Linhart, Plaček.
ŽK:
Diváci:  60.

FC Písek: Hejl (36. Lalák) – Štěpka (42. Hejný), Nosek, Stejskal, Kotrba (46. Brat) – Souček (57. Stropnický), Kulík, Kortan, Šourek (36. Řezáč) – Vojík, Petr.

FC Tempo Praha:  Kinský - Matys, Ponert, Kučera, Leun - Nerad (49. Mirovský), Sochor, Novák, Havlíček (55. Marciano) - Lytvyn (55. Homola), Shashkin.

Statistika zápasu:

Asistence: Souček, Kortan, Řezáč

Střely na branku: 6:12
Střely mimo: 4:6
Rohy: 2:2

Branky

V 15. minutě vyslal Souček po pravé straně Petra, ten vyhrál běžecký souboj s obráncem, natlačil se před něj a dloubákem do protipohybu brankáře snížil na 1:2.

V 22. minutě zahrával Kortan volný přímý kop z pravé strany, poslal ideální centr, který minulo několik hráčů. Nikoli však Šourek, který na zadní tyči pohodlně skóroval.

Sedm minut před koncem předvedl pěknou akci Řezáč. Svým typickým způsobem udržel  na zadní částí těla dva dotírající protihráče, obtočil se kolem nich a postupoval směrem k brance. Zbavil se kličkou obránce a poslal polovysoký centr na přední tyč, kde míč chytře protečoval kolem brankáře Stropnický – 3:6.