ČLŽ • 10. kolo
Po poločasovém průvanu v kabině zlepšení a výhra
Dlouhá cesta a nevlídné počasí uvrhly naše hráče zřejmě do stavu podzimního spánku. Ze dvou střel jsme obdrželi dva góly a domácí vedli, ani nevěděli jak. Trenérská pobídka v šatně zaúčinkovala a druhý poločas jsme již odehráli mírně nadprůměrně, což na domácí bohatě stačilo.
NE 10.10.2015  |  12:45  |  Karlovy Vary Česká liga U14
1.FC Karlovy Vary
2:5
(2:1)
FC Písek

Branky:  9. Gabriel, 20. Nguen Hong Son – 22. Šourek (pen.), 43. Souček, 50. Vojík, 60. Kotrba, 68. Kortan.

Rozhodčí:  Tvrdík – Pachtová, Godža.
ŽK:
Diváci:  50.

1.FC Karlovy Vary:  Kondelčík – Knop, Marek, Šupík, Relich – Kožák, Hlaváček, Gabriel, Nguen Hong Son – Zrebňák, Kavka.

FC Písek: Lalák (36. Hejl) – Štěpka (56. Brat), Stejskal, Kulík, Kotrba – Souček (51. Stropnický), Kortan, Vojík, Šourek (59. Hejný) – Petr, Řezáč (36. Nosek).

Branky:

V 22. minutě vyslal Stejskal kupředu Petra, ten se uvolnil, prošel mezi obránci a byl rukama stržen k zemi – penalta. Míč si vzal Šourek a přesnou střelou k pravé tyči snížil na 1:2.

Ve 43. minutě pronikal Šourek po levém křídle, dostal se až do šestnáctky kde z úhlu neprostřelil brankáře. Míč se však k němu vrátil a následný centr se snesl na Součkovu hlavu – doklepnutí do prázdné brány a vyrovnáno – 2:2.

V 50. minutě zahrával Petr volný přímý kop z hranice trestného území. Pěkná střela mířila do levé šibenice, brankář však dokázal prsty vytlačit na břevno. Míč se odrazil na brankovou čáru, kde byl nejdříve Vojík a už jsme vedli – 2:3.

V 60. minutě se míč po rychlé kombinaci dostal k Hejnému, ten se pěkně uvolnil a poslal přesnou načasovanou přihrávku Kotrbovi mezi obranu. Ten sám proti brankáři nezaváhal a zvýšil na 2:4.

V 68 minutě se od Stejskala přes Stropnického a Vojíka míč dostal k Petrovi, který se u levé postranní čáry uvolnil a poslal po čáře do běhu Kortanovi. Toho nedokázal zastavit ani vyběhnuvší brankář, ani obránce. Kortan už z úhlu prázdnou bránu trefil a zvýšil na konečných 2:5.