ČLŽ • 11. kolo
Tři góly stačily na výhru
Po výpadku v první polovině druhé půle, kdy soupeř vyrovnal a my jsme najednou nebyli schopni plynulé akce, se nám dvěma góly povedlo vrátit se do vedení i k solidní hře prvního poločasu a zápas dovést do vítězného konce.
NE 18.10.2015  |  11:45  |  Písek Česká liga U14
FC Písek
3:1
(1:0)
FK Čáslav

Branky:  11. Petr, 50. Kortan, 59. Hejný – 44. Schovanec.

Rozhodčí:  Hrkal – Jevčák, Petričák.
ŽK: 1:0 (Petr)
Diváci:  50.

FC Písek: Hejl (36. Lalák) – Štěpka (59. Stropnický), Stejskal, Nosek, Kotrba (59. Brat) –Souček (36. Hejný), Bečvář, Vojík, Šourek (48. Kulík) – Kortan, Petr (33. Řezáč).

FK Čáslav:  Vyhnánek (36. Kocprd) – Altmann, Kubín, Chlubna (62. Chlubna), Kvaček (48. Vávra)   – Schovanec, Novák – Čermák, Junek, Fišr (56. Hátle) – Miláček.

Statistika zápasu:

Asistence: Kortan, Řezáč, Kulík.

Střely na branku: 12:4
Střely mimo: 8:2
Rohy: 3:2

Branky

V 11. minutě vyslal Šourek po levé straně Kortana, ten postupoval proti dvojici protihráčů a ve správném okamžiku přihrál mezi obránci do šance Petrovi. Ten nezaváhal – 1:0.

V 50. minutě vyvezl míč středem hřiště Bečvář, Řezáč prodloužil do běhu Kortanovi, ten se otočkou zbavil posledního obránce a k pravé tyči nás znovu posunul do vedení – 2:1.

Uklidňující třetí branka padla po standartní situaci. Kulík centroval zprava míč se snesl k Hejnému, který z voleje střílel na bránu. S pomocí obránce zapadl míč k tyči a vedli jsme 3:1.