ČLŽ • 12. kolo
Bod za první poločas
Druhý poločas zahrála Bohemka snad nejlépe z našich dosavadních zápasů. Dobře odehraná první půle a dvoubrankový náskok nám zajistily remízu, ale bylo to jen o fous.
NE 25.10.2015  |  11:45  |  Písek Česká liga U14
FC Písek
2:2
(2:0)
5:6 pen.
Bohemians 1905

Branky:  12. Bečvář, 28. Kortan – 49. Vacek, 62. Knap.

Rozhodčí:  Langmajer – Kaštánek, Žemlička.
ŽK: 0:0.
Diváci:  40.

FC Písek: Hejl (36. Lalák) – Štěpka (61. Stropnický), Stejskal, Nosek, Kotrba – Kulík – Souček, Bečvář, Vojík, Kortan – Petr (44. Šourek).

FK Čáslav:  Matějka – Vott (50. Štrobl), Šmejkal (36. Coňk), Huleš, Stanislav (36.Krajinský) – Koutský (50. Menda), Vacek, Novák, Kulíšek (36. Kadlec) – Kankara, Knap.

Miroslav Grobár (FC Písek):

Sehráli jsme velmi těžké utkání, které mělo nadstandardní úrověň.
Hosté z Bohemky se prezentovali velmi dobrým fotbalem, byli rychlí v práci s míčem a předčili nás ve spoustě herních situací. Nám povedl první poločas, kdy jsme zahustili střed hřiště a hosty jsme do vyložené brankové příležitosti nepustili. Naopak jsme dokázali v branky přetavit dva rychlé brejky – do vedení nás poslal Bečvář a na 2:0 zvyšoval Kortan.
Do druhého poločasu hosté vystřídali 3 hráče a Bohemka nás doslova přibetonovala na vlastní polovinu. Opět jsme měli několik brejkových situací, které k vytoužené brance nevedly (Šourek, Bečvář, Stropnický) a zákonitě přišel trest: nezvládnutý odkop při rohu – 2:1 a nepokrytý náběh v 65. min – 2:2.
V 67. a 68. minutě nás zachránila tyč a tak utkání dospělo do penaltového rozstřelu, který jsme, bouhužel, nezvládli. Velice kladně hodnotím první poločas, druhý už byl z naší strany trochu horší, s bodem jsem spokojen a mrzí mně jen, že jsme nepřidali druhý za penalty.
Ve středu zajíždíme do Rokycan a v sobotu na Kladno.