ČLŽ • 13. kolo
Anglické týdny nám nesvědčí
Zasloužená prohra a „záhadný“ výkon jako už poněkolikáté, když hrajeme zápasy po 3 dnech.
SO 31.10.2015  |  14:30  |  Kladno Česká liga U14
SK Kladno
4:3
(3:3)
FC Písek

Branky:  3. a 10. Kronus, 17. Rubáš, 57. Pospíšil (pen.) – 10. a 23. Kortan, 34. Petr.

Rozhodčí:  Machýček – Průcha, Stříška.
ŽK: 0:1 (Řezáč).
Diváci:  40.

SK Kladno:  Cimrman (36. Koco) – Pospíšil, Kolářský, Zahrádka (36. Veselý), Tyban – Slabý, Rubáš, Veiner, Šašek – Kronus, Fous (36. Pospíšil).

FC Písek: Lalák (36. Hejl) – Brat (36. Štěpka), Stejskal, Nosek (24. Kulík), Kotrba – Hejný (36. Souček), Bečvář, Vojík (36. Šourek), Kortan – Stropnický (36. Řezáč), Petr.

Statistika zápasu:

Asistence: Bečvář, Stropnický

Střely na branku: 6:8
Střely mimo: 5:1
Rohy: 5:3

Branky

V 10. minutě, těsně po rozehrání po obdržené brance, překopl Bečvář míč až za obranu, kam si naběhl Kortan a přesně přehodil vysunutého brankáře – 2:1.

V 24. minutě unikl po pravé straně Petr, zpětnou přihrávkou našel ve vápně Stropnického, který vypálil bez přípravy. Brankář střelu jen vyrazil a osamocený Kortan zachoval chladnou hlavu – 3:2.

Minutu před koncem poločasu zopakoval Petr svůj únik a tentokrát zakončil sám po levé ruce domácího gólmana a vyrovnal na 3:3.