ČLŽ • 17. kolo
Odveta i s úroky
Táborsko přijelo do Písku s touhou odčinit nedávnou domácí porážku. Soupeř prokázal svou kvalitu a za přispění vynikajícího brankáře si odváží tři body.
ST 23.09.2015  |  16:45  |  Písek Česká liga U14
FC Písek
1:6
(0:2)
FC MAS Táborsko

Branky:  37. Petr (pen.) – 20. Ondráček, 22. Holoubek, 49. Mischnik, 50. Kubovský, 66. Weinzettel, 68. Buchtele.

Rozhodčí:  Průcha – Trčka, Toucha.
ŽK: 0:1 (Cízler).
Diváci:  55

FC Písek: Hejl (36. Lalák) – Štěpka (36. Šourek), Stejskal, Nosek, Kotrba – Kulík (53. Hejný) – Souček, Bečvář T., Vojík, Kortan – Petr (53. Řezáč).

FC MAS Táborsko:  Cízler – Hudeček, Boucník, Stupka, Kubovský (63. Houska) – Pajer (46. Fišer), Ondráček (68. Koblasa), Kokeš (41. Buchtele), Mischnik – Holoubek, Horský (57. Weinzettel).

Statistika zápasu:

Asistence: Bečvář T.

Střely na branku: 6:9
Střely mimo: 2:5
Rohy: 2:0


 

Branky

V 37. minutě postupoval středem hřiště Bečvář, procházel mezerou mezi dvěma obránci, když byl zachycen rukama nejdříve jednoho (ještě před šestnáctkou) a poté hned druhého stopera, již v pokutovém území. Rozhozen fauly, ztratil nad míčem kontrolu a brankář byl u něj dříve. Nicméně rozhodčí faul viděl a odpískal. Petr, z pokutového kopu, přízemní střelou k pravé tyči snížil na 1:2.

Komentář táborského trenéra na Jihočeském fotbale. Kdo zápas viděl, dobře se pobaví.


Komentář tenéra

Miroslav Grobár (FC Písek):

V dnešním mistrovském utkání jsme hostili jeden z nejlepších týmů České ligy žáků, sk. C.

V prvních patnácti minutách jsme velmi silného soupeře zaskočili a vytvořili si 3 stoprocentní brankové šance. Bohužel, brankář hostí Cízler měl svůj den a všechny šance zneškodnil, když postupně vychytal Petra, Kortana i Vojíka.

Ve 20. minutě, po nedorozumění gólmana Laláka a Štěpky jsme hostům darovali první branku. Minutu poté jsme nezachytili rychlý brejk a rázem jsme prohrávali 0:2.

Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním s výsledkem něco udělat. Pomohla nám samostatná akce Bečváře, faul hostí a následný pokutový kop proměnil Petr – 1:2. Poté šli sami na branku Kortan a Řezáč, ale gólman Cízler opět hosty podržel. Potom už se utkání zlomilo a hosté svůj tlak dokázali přetavit v branky a konečný výsledek byl zdrcující – 1:6

V neděli zajíždíme na Vyšehrad a opět nás nečeká jednoduché utkání.

 

Fotogalerie
Video