ČLŽ • 18. kolo
Kvalita se prosadila
Brzký gól a především rozdílná kvalita obou mužstev, přispěly k tomu, že jsme, především v prvním poločase, diktovali tempo hry a trpělivě zdolávali (a sedmkrát také zdolali) val soupeře na malinkém hřišti.
ST 28.10.2015  |  11:45  |  Rokycany Česká liga U14
FC Rokycany
0:7
(0:3)
FC Písek

Branky:  4. Řezáč, 32. a 65. Bečvář, 34. (pen.) Lalák, 40. a 52. Kortan, 60. (pen.) Šourek.

Rozhodčí:  Duda – Hodek, Kostelník.
ŽK: 0:0.
Diváci:  40.

FC Písek: Lalák (36. Hejl) – Brat (36. Štěpka), Stejskal, Nosek (36. Kulík), Kotrba – Hejný (36. Souček), Bečvář, Vojík, Kortan – Řezáč (36. Stropnický), Petr (36. Šourek).

FK Čáslav:  Zíma – Janota, Rybař, Radošovský, Jílek – Buranský, Bartovský, Ryba – Bušta, Bouda, Michálek.

Statistika zápasu:

Asistence: Petr, Bečvář, Kortan

Střely na branku: 4:10
Střely mimo: 2:4
Rohy: 4:5

Branky

Ve 4. minutě, po obléhání branky se centrovaný odražený míč dostal k Řezáčovi, ten nezaváhal – 0:1

Po kombinaci ve středu hřiště vyslal Bečvář do úniku Petra, a sám si naběhl na jeho přesnou přihrávku. Sám před brankářem poslal míč do sítě 0:2.

Minutu před koncem poločasu fauloval obránce Kortana a Lalák, tak jak je brankářskou povinností, pokutový kop proměnil a zvýšil na 0:3

Ve 40. minutě zahrával Kortan přímý kop z hranice pokutového území a na jeho střelu pod břevno brankář domácích nedosáhl – 0:4.

V 52. minutě se před Bečvářem oteřela volná cesta k soupeřově šestnáctce, kde prostrčil míč na Kortana a ten střelou k pravé tyči změnil skóre už na 0:5

Po faulu na Součka se k exekuci pokutového kopu postavil Šourek a míč bezpečně ukidil za brankářova záda – 0:6

Bohužel, kamera již nezaznamenala poslední gól.

65. Bečvář 0:7