Bohemia Soccer Cup • ročník 2002 a ml.

Slovy hlasatele turnaje při předávání cen: „Mužstvo FC Písek, které jako jediné porazilo finalistu, předvádělo pěkný fotbal a mělo spoustu smůly,“ se dá v podstatě ohodnotit naše působení na turnaji.
Halový turnaj  |  NE  |  08.12.2013  |  Sportovní hala VŠE, Praha-Třebešín  •  4+1, 1x12 min
FC Písek   MFK Skalica 1 : 2    
  Vojík
Po brzkém vedoucím gólu jsme si zvykali na zvláštní styl nakopávaných míčů soupeře. Turnajovou smůlu jsme zahájili vlastním gólem a obdrženou brankou v poslední vteřině.
FC Písek - Polaban Nymburk 0 : 1    
  --
Soupeř se za celý zápas dostal na naši polovinu minimálně, z první (a snad i jediné) střely však vsítil branku a my bychom mohli střílet až do večera ...a bezvýsledně.
FC Písek - FK Viktoria Žižkov 0 : 2    
  --
Viktorka nám už byla vyrovnaným soupeřem, dva slepené góly ze začátku utkání nás nepoložily a po většinu zápasu jsme byli lepším týmem. Avšak ani 4 čisté šance neznamenaly gól.
FC Písek - AC Sparta Praha 2 : 0    
  Vojík, Stejskal
V úvodní části zápasu jsme Spartu zatlačili a výsledkem byly 2 góly a jedna další šance. Zbytek času se odehrával za mírného tlaku soupeře, dovolili jsme mu však pouze jedinou nebezpečnou situaci před naší brankou.
FC Písek - Aritma Praha 4 : 1    
  Stejskal, Kortan, Vojík, Habada
Jasná výhra v zápase, pro nás trošku hořkém, o 9. místo.

Konečné pořadí:
1. Bohemians 1905, 2. AC Sparta Praha, 3. MFK Skalica, 4. FC Viktoria Plzeň, 5. FK Meteor Praha, 6. FC Viktoria Žižkov, 7. SK Kladno, 8. Polaban Nymburk, 9. FC Písek, 10. Aritma Praha

Sestava: Hejl – Bečvář T., Habada, Kortan, Kotrba, Petr, Stejskal, Šourek, Vojík